Je libo dvojčata nebo trojčata?

20. srpna 2013 v 21:32 | The Sims Ever - Chells |  Tutoriály
Ahoj simpařani,
jestli pak víte, jak se v The sims 3 vyrábí dvojčata a trojčata? Pokud ne, nebo si nejste jistí, připravila jsem si pro vás tento článek. Budeme se tedy odborně zabývat problematikou vícečetných porodů v The sims 3 Mrkající.


Kdo jste hráli The sims 2 tak určitě víte, že tam to mohla být vyloženě náhoda (čož v The sims 3 je opravdu supernáhoda, když se o to nesnažíte), taky se dala šance zvýšit u simíků, kteří měli aspiraci po rodině (dala se koupit větší pravděpodobnost dvojčat, za nasbírané aspirační body), nebo to zajistit cheatem (ten neznám, nepoužívala jsem ho), ale taky tím, že těhotná siminka snědla jakýsi druh koláče (nevím jaký, a tak jsem jí vždycky vecpala všechny).
A když se vám zbláznila hra, jak mě jednou, mohli jste mít i čtyřčata Smějící se.

Dalo by se říct, že ani jedno z toho v The sims 3 neplatí.

A jak teda na to? Je to jednoduché.

1. léčba neplodnosti - koupíte v odměnách. Mělo by to zvyšovat šanci na dvojčata a trojčata, a ještě rapidněj pokud to má simík i siminka. Já to kupuji většinou ještě než pošlu simíky dítě (děti) vyrábět, nevím jestli to má nějakou hodnotu i v případě, je-li už siminka těhotná.

2. sledování dětských pořadů, poslouchání dětské hudby a čtení těhotenských příruček během těhotenství

3. chození si pro lékařskou radu do nemocnice - nejlépe ještě v kombinaci s předešlým bodem.

4. džin z láhve: přání mít velkou rodinu - simík má náladovku "Dneska to vyjde". Myslím, že tohle nemusí mít ani nastávající rodič, ale třeba jenom člen rodiny (u mě to tak fungovalo, pokud to teda nebyla náhoda).

5. vlastnost "Rodinný typ" - tato vlastnost by měla také zvyšovat šance na dvojčata a trojčata. Možná se rodičům, s touto vlastností, narodí dvojčata, nebo trojčata i bez dalšího snažení, ale možná to taky jen znásobuje šanci, pokud budete praktikovat i některé předešlé body.

O jiném způsobu nevím. A že by se narodily dvojčata, kde bych se o to ani trochu nesnažila, to se mi opravdu ještě nestalo, ale možná tam i nějaká pravděpodobnost je, že se to povede bez jakéhokoliv snažení (každopádně by to bylo reálnější - v normálním světě vám časté návštěvy gynekologa, během těhotenství, vícerčata nezaručí Smějící se).


Pohlaví a vaječnost

Vaječnost - dvojčata jsou vždy dvojvaječná a trojčata trojvaječná (jako že nejsou stejná, jsou si podobná jako normální sourozenci) - to je možná škoda, protože pokud by se mohli v TS3 narodit dva nebo tři stejní simíci, bylo by to zase o něco reálnější a určitě i zajímavjší.

Pohlaví - nevím, jestli jde u dvojčat a trojčat ovlivnit pohlaví jezením jablek nebo melounů (i když jsem se na nějakém blogu dočetla, že siminka sledovala dětské pořady, atd. v těhotenství a jedla melouny, a pak se jí narodily trojčata holčičky - možná na tom něco je, ale taky to mohla být jenom náhoda, nevím).
Pravděpodobnost pohlaví - přijde mi (a nejen mě, ale spoustě ostatním hráčů), že v TS3 existuje asi větší šance, že budou dvojčata a trojčata stejného pohlaví. Takže zatímco ve dvojkách se mi běžně stávalo, že se mi narodili kluk a holka, ve trojkách se mi to vlastně ještě (co si moje skleróza pamatuje) nestalo.

Dvojčata a trojčata v mé hře

Dvojčata jsem měla čtyřikrát - 3x dvě holky (Chloe a Abigail z Tropického ráje nepočítám - ty jsem si vytvořila ve tvorbě rodinky) a 1x dva kluky (rodinka Blaiden - znáte).
Trojčata jsem měla jenom jednou - tři kluky.

A ještě pár obrázků:

Narození trojčat.

Tady trojčata konečně vyrostly v děti.

A tady se k trojčatům přidaly ještě dvojčata. Usmívající se

A tím bych to dnešní vyčerpávající povídání odvojčatech a trojčatech ukončila, pokusila jsem se do jednoho článku nacpat všechno co o nich vím, pokud si ještě na něco vzpomenu, přidám to sem. Mrkající

Tak zatím soo soo Smějící se
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karolína Karolína | 16. května 2015 v 10:48 | Reagovat

Díky moc. Díky tobě se mi narodily dvojčata !! Kluk a holka 😉

2 Ivana Ivana | 8. března 2016 v 18:20 | Reagovat

Dík, pomohlo. Já mám ve hře trojčata:1 holka 2 kluky a teď nevím jestli je to náhoda. Koupila sem jim léčbu neplodnosti tesně před tím, než se pokusili o dítě. Je to jen náhoda?

3 Simča Simča | 1. srpna 2016 v 17:17 | Reagovat

Ahoj nevěděla bys jak mít ve hře dvojčata jako jeden kluk a jedna holka??

4 Karen Karen | 25. září 2016 v 19:21 | Reagovat

Ahojda, já teda měla štěstí vždy jen s léčbou neplodnosti :D  dala jsem to oběma nastávajícím rodičům ješte pred tim než šli na věc :D a vždy to byli 2čata a jedinkrát 1x se mi podařili 3 kluci :D

Jinak koukání se na dětské pořady,čtení,rady atd nikdy nevyšlo dokonce jsem siminku nacheatova ab neměla potřeby a mohla jen koukat na tv a číst :D a stejně nic :D vždy jen 1. Takže za mě pomohlo vždy jen v odměnách ta lečba :) ale za to mohu říci , že vždy byly 2čata 100% :) a nikdy se mi nestalo , že by se mi narodilo jen 1

5 WaclawL WaclawL | E-mail | 17. ledna 2017 v 15:25 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na the-sims-ever.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama