Roční období - Zima

27. ledna 2013 v 12:07 | The Sims Ever - Chells |  The Sims 3 - Informace

Nazdar,
Tak jsem si říkala, že by nebylo špatné udělat tu článek o nějakém datadisku, který už vyšel. Roční období vyšlo docela nedávno, někdo si vychutnával atmosféru prvního uvedení na pulty v obchodě. Někdo našel Roční období pod stromečkem a někdo zase počítá s tím, že dostane nějakou peněžní odměnu za vysvědčení a půjde si vysněný datadisk koupit.


No, já nepatřím ani do jedné skupiny Smějící se. Na Roční období jsem se těšila, a to téměř šíleně Smějící se. Daleko více než na Obludárium (které vlastně ještě ani nemám, ale plánuju ho Mrkající). Roční období jsem si objednala spolu s Mazlíčky někdy začátkem prosince. Do několika dnů jsem doma měla lísteček, že na mě na poště čeká balíček…. Takže teď vám o Ročním období můžu udělat několik článků za použití svých fotek ze hry Usmívající se.

Ale teď už opravdu slibuju, že přestanu kecat blbosti a budu mluvit k věci. Jako první jsem si vybrala zimu. Rok sice začíná jarem, ale ze zimy mám nejvíc fotek, protože je nádherná a navíc se do toho počasí, které je venku, hodí víc….

Mojí zimou vás bude provázet moje siminka Melody se svou rodinou, ale uvidíte i jiné simíky Mrkající.

Když napadne sníh, zmizí cesty, chodníky a všechno ostatní. Krajina je bílá, až z toho bolí oči. Střechy jsou bílé a visí z nich rampouchy. Toto je původní domeček Melody, v době, kdy jsem to fotila, ještě spala, protože….


…..téměř celou noc věnovala výstavbě tohoto krásného iglú.

Později jsem s ní vyrazila na zimní festival, kde odvážně obula brusle a vrhla se na led. No, najednou to nevypadalo tak jednoduše, jako když stála na opačné straně mantinelu.


Melody dostala nápad, začít se s někým točit. Bohužel nebyl v dohledu žádný krásný simík, a tak popadla první siminku, která se objevila na ledě. Alespoň si našla kamarádku Usmívající se.

Ovšem bruslit neuměla ani jedna Smějící se.

Její kamarádka později odešla, a tak nezbylo, než si na točení najít někoho jiného.


Potom si Melody všimla tohoto simíka, moc se jí líbilo, jak točí piruety. Proto že si už byla na bruslích trochu jistější, rozhodla se, že to taky zkusí.


A ono to šlo. (simíci se naučí různé triky na bruslích celkem rychle, což je určitě velká výhoda pro hráče, kteří nemají se hrou trpělivost)

Když si do sytosti zabruslila, šla si trochu zakoulovat, tak se podívejte, jak to vypadalo.Na festivalu je hodně věcí, co se dá dělat. A samozřejmě ničemu nechybí typický simsácký humor.Melody dokonce našla dvě krásné květiny, a já jsem si myslela, že v zimě nerostou Překvapený.


Jenom mi při tom všem trochu prochladla, a tak zapálila venkovní kotel plný dřeva a ohřála se.


Bohužel, parcela v Riverwiev je na U rampu příliš malá. Ale zato v Brigetportu je tak akorát, přidávám teda fotku siminky Cossimy, zachytila jsem ji zrovna v nejtrapnějším okamžiku Smějící se.

Simí zima je nádherná a nijak simíky neomezuje, např. není žádný problém venku při mínus deseti stupních, použít sprchu v plechovce, která pochází z Adventur Smějící se.
Později jsem se ještě s Melody vydala do centra, kde potkala svoji kamarádku z bruslení. Nebyla by to Melody, aby této situace nevyužila Mrkající.
Tak to je zatím vše, v příštím článku přidám ještě pár snímků zasněženého městečka, které opravdu stojí za to Usmívající se.


Já osobně si myslím, že zima je opravdu dokonalá...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama